Seabel Aladin Djerba ***

Publikováno: 24.5.2015 8:56

Seabel Aladin Djerba ***

Zájezdy od 10 590,-
8.3

Úroveň pokojů

8.0/10

Poloha

9.0/10

Kuchyně

8.5/10

Sauna a fitness

7.5/10

Cena / kvalita

8.5/10

Plusy hotelu

  • Krásné prostředí
  • Poevropštělý personál hotelu
  • Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie
  • Zahrada u hotelu

Mínusy hotelu

  • Slabší okolí hotelu
Rate this post

Seabel Aladin Djerba *** rezort je situován v parku u pláže, na celkové ploše 6 hektarů. Nabízí 2 bazény, 5 tenisových kurtů, wellness centrum a posilovnu.

Rezort Seabel Aladin Djerba poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s balkonem s výhledem a vlastní koupelnou. Seabel Aladin Djerba má restauraci a snack bar, ve kterých se podávají mezinárodní jídla, mimo jiné pokrmy středozemní, italské a tradiční tuniské kuchyně. Součástí rezortu je také několik barů a kaváren, včetně baru u bazénu, plážového baru, kavárny Maure a nočního klubu.

Seabel Aladin Djerba má nepřetržitě otevřenou recepci, obchod, dětské hřiště a různé kluby pro děti všech věkových kategorií. Na místě se můžete věnovat lukostřelbě, volejbalu, windsurfingu nebo šnorchlování.

Další výhody hotelu

Příjemný hotelový areál vhodný pro rodiny s dětmi je umístěn v udržované a stále zelené zahradě. Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, hlavní restauraci a dvě à la carte restaurace, čtyři bary, maurskou kavárnu, nákupní galerii, minimarket, kadeřnictví a diskotéku. V hotelu je pěkný venkovní bazén, bazén pro děti a vnitřní bazén. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Fotogalerie: Seabel Aladin Djerba ***

 

VIDEO: Seabel Aladin Djerba ***

Zobrazit aktuální nabídky dovolené na Djerbě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zadejte kód prosím... *