Caribbean World Palma Djerba ***

Publikováno: 18.5.2015 20:28

Caribbean World Palma Djerba ***

Zájezdy od 11 990,-
7.7

Úroveň pokojů

6.0/10

Poloha

9.5/10

Kuchyně

5.9/10

Sauna a fitness

9.1/10

Bar

8.1/10

Plusy hotelu

 • Venkovní i vnitřní bazén
 • Denně uklizená pláž
 • Recepce 24 hodin denně
 • Směnárna, vše u nosu
 • Trezor + rodinné pokoje

Mínusy hotelu

 • Kuchyně
 • Slabší okolí hotelu
Rate this post

Hotel Caribbean World se nachází na písčité pláži Seguia, která má pozvolný vstup do moře. Má vnitřní i venkovní bazén, zahradu, tenisový kurt a fitness centrum. Každý klimatizovaný pokoj mají vlastní balkon, koupelnu a TV. Caribbean World se nachází kousek od pláže, kde si hosté mohou vychutnat šnorchlování, vodní lyžování a windsurfing.

Club Caribbean World Palma Djerba má šest restaurací, které nabízejí širokou škálu jídel mezinárodní kuchyně. Hosté si mohou vychutnat koktejl v hotelovém baru.

Caribbean World Palma Djerba má také saunu a nabízí masážní terapie. Děti se mohou těšit na dětský klub a půjčovna kol je přímo v hotelu k dispozici.

Fotogalerie: Caribbean World Palma Djerba ***

 

VIDEO: Caribbean World Palma Djerba ***

Zobrazit aktuální nabídky dovolené na Djerbě

Recenze na hotel “Caribbean World Palma Djerba ***

 • Daniela napsal:

  Úroveň pokojů

  5.9

  Poloha

  9.4

  Kuchyně

  6

  Sauna a fitness

  9.1

  Bar

  8

  Vstupní hala je prostorná, recepce je v otevřena nepřetržitě. Klienti jsou ubytováni v barevných bungalovech. Nutno podotknout, že jsem se poprvé mezi bungalovy ztratila. Pokoje jsou menší a působily na mě dojmem, že jsou již opotřebované. Toto ubytování bych doporučila spíše nenáročným klientům. Program je all inclusive, zahrnuty jsou v něm nápoje místní výroby (alkoholické a nealkoholické).

  Výběr jídel nebyl široký. Při snídani bylo nabízeno pečivo, dva druhy sýrů a jak nám bylo řečeno nejluxusnější a nejdražší salám na Djerbě. Podle chuti bych ho přirovnala k dietní salámu. Ovoce, mléko, káva a čaj. Večeře byly lepší, na výběr bylo vždy jen ze tří jídel. Většinou to bylo smažené kuře, nasekané. To nebylo velmi dobré. Nasekané bylo is kostmi, takže člověku hrozil spíše úraz, než aby se najedl. Další možností bylo hovězí maso, většinou na způsob číny, nebo v omáčce. A také samozřejmě ryba. Ta byla bezkonkurenčně nejlepší. Jako přílohu si můžete vzít rýži, hranolky, brambory nebo také opečenou zeleninu. Doporučuji zapečené rajčata s česnekem – delikatesa.

  Kultura stolování v tomto hotelu není až tak na vysoké úrovni. Oproti všem nedostatkům, které jsem našla, jak na pokoji, tak v jídelně, musím u tohoto hotelu vyzvednout, že svým vnějším, veselým a barevným stylem mě naprosto uchvátil. Celý areál se nachází v zahradě ai střechy nad bary jsou z přírodních materiálů. Není pak nic krásnějšího než si večer sednout s přáteli se sklenkou něčeho dobrého, cítit vítr ve vlasech a mít se fajn.

  Pro aktivní a mladé je tento levnější hotel ideální. Nesmím opomenout, že v tomto hotelu jsou k dispozici i další tři restaurace. Italská, mexická a indická. 1 x za týden je možnost využít jejich zdarma v rámci programu all inclusive.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zadejte kód prosím... *