Jste v kategorii ‘Na pláži’

4.6.2015 18:59

Poloha hotelu Isis Thalasso & Spa ****
V klidném prostředí cca 4 km od centra městečka Midoun. Hlavní město ostrova Houmt Souk cca 15 km. Nákupní možnosti v blízkosti hotelu.

Vybavení hotelu a pokojů

Hotel postavený v typickém tuniském stylu, vhodný pro všechny věkové kategorie. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, bar, bar u bazénu, restaurace, minimarket, kavárna, diskotéka, konferenční sál.

2.6.2015 8:05

Příjemný hotelový komplex o rozloze 10 hektarů skládající se z několika budov, nachází se cca 8 km od městečka Midoune hned vedle Casina. Hotel je oddělen od pláže nefrekventovanou komunikací, má velmi kvalitní animační programy a několik bazénů v areálu. Je vhodný pro střední vrstvu klientu a rodiny s dětmi.

7:45

Hotelový komplex Palais Des Iles **** leží v klidném prostředí, cca 4 km od centra městečka Midoun. Nejbližší obchůdky cca 100 m a restaurace asi 500 m. Super je zejména vlastní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu, pouze přes pobřežní promenádu, bar na pláži, lehátka a slunečníky zdarma.

24.5.2015 9:47

Hasdrubal Thalassa & Spa Yasmine Hammamet je pěti-hvězdičkový luxusní hotel na Djerbě. Zřejmě v této době nejlepší hotel na tomto ostrově.

Podél obrovské písečné pláže, Hasdrubal Yasmine Hamammet je nádherný rezort, kde budete objevovat harmonický kontrast mezi masivními tvary a intimitou různých oblastí. V celém komplexu hotelu jsou krásné vyřezávané fontány a světelné efekty, které oživují jeho architekturu. Tento hotel se opravdu řadí mezi TOP hotely v Tunisku.

8:56

Seabel Aladin Djerba *** rezort je situován v parku u pláže, na celkové ploše 6 hektarů. Nabízí 2 bazény, 5 tenisových kurtů, wellness centrum a posilovnu.

Rezort Seabel Aladin Djerba poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s balkonem s výhledem a vlastní koupelnou. Seabel Aladin Djerba má restauraci a snack bar, ve kterých se podávají mezinárodní jídla, mimo jiné pokrmy středozemní, italské a tradiční tuniské kuchyně. Součástí rezortu je také několik barů a kaváren, včetně baru u bazénu, plážového baru, kavárny Maure a nočního klubu.