Jste v kategorii ‘3 hvězdičkové’

4.6.2015 19:22

Poloha hotelu Hotel Petit Palais & Spa ***

V klidnější části turistické zóny Sidi Mahrez cca 300 m od pláže. V blízkosti několik kaváren, restaurací a obchodů. Městečko Midoun cca 6 km, hlavní město ostrova Houmt Souk cca 14 km.
Miramar Petit Palais Hotel se nachází v oblasti Midoun v letovisku Djerba, pouhých 230 m od pláže. Má 2 bazény a tenisové kurty.

2.6.2015 8:05

Příjemný hotelový komplex o rozloze 10 hektarů skládající se z několika budov, nachází se cca 8 km od městečka Midoune hned vedle Casina. Hotel je oddělen od pláže nefrekventovanou komunikací, má velmi kvalitní animační programy a několik bazénů v areálu. Je vhodný pro střední vrstvu klientu a rodiny s dětmi.

24.5.2015 8:56

Seabel Aladin Djerba *** rezort je situován v parku u pláže, na celkové ploše 6 hektarů. Nabízí 2 bazény, 5 tenisových kurtů, wellness centrum a posilovnu.

Rezort Seabel Aladin Djerba poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s balkonem s výhledem a vlastní koupelnou. Seabel Aladin Djerba má restauraci a snack bar, ve kterých se podávají mezinárodní jídla, mimo jiné pokrmy středozemní, italské a tradiční tuniské kuchyně. Součástí rezortu je také několik barů a kaváren, včetně baru u bazénu, plážového baru, kavárny Maure a nočního klubu.

18.5.2015 20:28

Hotel Caribbean World se nachází na písčité pláži Seguia, která má pozvolný vstup do moře. Má vnitřní i venkovní bazén, zahradu, tenisový kurt a fitness centrum. Každý klimatizovaný pokoj mají vlastní balkon, koupelnu a TV. Caribbean World se nachází kousek od pláže, kde si hosté mohou vychutnat šnorchlování, vodní lyžování a windsurfing.